تارنما و نشریهء پرچم
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.


سردبیر: عظیم بابک-- ایمیل : info@pendar.eu
 
الرئيسيةالرئيسية  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

 

 سپاس بی پایان به مبارز نستوه ، مرد رزم وپیکار روزهای درد ورنج میهن و رهرو راستین راه انسان زحمت

اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
نویسنده
Admin
avatar

تعداد پستها : 160
تاريخ التسجيل : 2009-02-20

سپاس بی پایان به مبارز نستوه ، مرد رزم وپیکار روزهای درد ورنج میهن و رهرو راستین راه انسان زحمت Empty
20091122
پستسپاس بی پایان به مبارز نستوه ، مرد رزم وپیکار روزهای درد ورنج میهن و رهرو راستین راه انسان زحمت

عالیقدر رفیق فیضی گران ارج!
طوریکه بشما هوید است، اینجانب بنابر اندوه روزگار مدتهاست چیزی نمی نویسم.
بپاس حرمت به شخصیت شما و یاران همرزم تان این چند سطر کوتاه را مینگارم:
در آتروز هاییکه هنوز مبارز سترگ شادروان محمود بریالی زنده بود، معدودی از شایعه و قصه پرداز ها اتهامهای کذایی را از زبان آقای ظهور رزمجو عضو پیشین دفتر سیاسی ح.د.خ.ادر چند سایت همزمان به نشر رسانیدند.
در مصاحبه ایکه در آنوقت من با آقای رزمجو داشتم ازبیان او پیدا بود که گویا ن.دروال شما هستید. آقای رزمجو درآن مصاحبه سخنانی در مورد رفیق نور احمد نورعضو دفتر سیاسی و منشی ک.م.ح.د.خ.ا و آقایان نجم الدین کاویانی و فرید مزدک معاونهای رییس حزب وطن نیز بیان داشته بود که پس از گفتگوی تلفونی من با ن. کاویانی و ف. مزدک و گفنگوی تلفونی رفیق نظر محمد سرمند بارفیق نور احمد نور آن بخش مصاحبه در سایت مشعل نشر نگردید.
شادروان محمود بریالی فقط پس از نشر مصاحبه از انهامهای نادرست آگاهی بافته بود.
با هزار دریغ ، آن بزرگمرد مبارزه و یار و همرزم دیرین شما دیگر در بین ما نیست و این داستان مدتهاست که دیگر برای من پایان یافته است؛آقای ن.روشن بیهوده تلاش میورزد نا آتش خصم و ستیز را مشتعل سازد.
با حرمت بی پایان به شما و رفقای کمیته فعالین ح.د.خ.ا
عظیم بابک
متن یادداشت رفیق عبدالواحد فیضی
اطلاعيۀ عاجل
مورخ 21 نوامبر 2009
طوری که اعضای پرافتخار حزب دموکراتيک خلق افغانستان و ساير دوستان گرانمايه آگاهی دارند؛ چهارسال قبل ازامروز ( 2006 ) دراثرنشر مقاله ای به اسم مستعار ازطرف شخصی به نام " ز، ن دره وال" درماهنامۀ " آزادی"؛ سوء تفاهمی ميان کميتۀ کار فعالين ح. د. خ. ا " درآن وقت مقيم دنمارک" و نهضت فراگير دموکراسی...، بوجود آمده بود.

درآن موقع چنان تعبيرشد که گويا مقال ياد شده توسط نويسندۀ اين سطور نگارش يافته است. اين تصور نادرست زمينه ساز آن گرديد تا مناظرۀ قلمی بين اين جانب و رفيق محترم عظيم بابک صورت گيرد. اما خوشبختانه که چهرۀ حقيقی آقای دره وال برای همگان روشن و سوء تفاهم بوجود آمده نيز رفع شد.

با کمال تأسف که پس از سپری شدن چند سالی آقای نجيب روشن، به ادامۀ ابتکارات (!) بی حاصل، گُل ديگری را به آب داده است و آنهم اين که به نسبت برهنه ماندن سايت آزادی ناشی از پايان يافتن سريال دشنام گويی به رهبران پيشين ح. د. خ. ا، مقال « رد دروغها... » را چهار سال بعد درسايت خود گذاشته است که اين عمل ايشان خلاف کليه موازين حقوقی، اصول نشراتی و اخلاق ژورناليستی ميباشد. زيرا موصوف بدون مشوره و حصول اجازۀ نگارنده، مقال را که ازلحاظ حقوقی قانوناً متعلق به خودم است؛ درسايت "آزادی" دربخش "مقالات" درهفتۀ جاری مجدداً به نشر رسانيده است.

ازاين که اين کمترين و سايرسنگرنشينان معتقد به اهداف زنده گی ساز ح. د. خ. ا يک جا با رفيق عظيم بابک و همۀ مدافعين راستين نهضت دموکراتيک جامعۀ افغانستان، دريک کشتی روان و مسؤوليت مشترک و تاريخی داريم.

بنابرآن به اطلاع همه رفقا و دوستان رسانيده ميشود که اين قلم، ازسه سال بدين طرف هيچگونه همکاری قلمی با نشريه و سايت آزادی و همچنان روابط سياسی با نجيب روشن نداشته و ندارم . بدين ملحوظ هرنوشته ای که از آدرس اين جانب قبل ازانتشار درسايت

" سپيده دم " و يا بدون مؤخذ از "سپيده دم " درهرسايت ديگر، ازجمله درسايت " آزادی" بشمول نشر غير قانونی مقال مورد نظر، به نشر ميرسد ازاعتبار سياسی- حقوقی و نشراتی ساقط بوده، فاقد ارزش است.
عبد الواحد " فيضی "
دنمارک
سپاس بی پایان به مبارز نستوه ، مرد رزم وپیکار روزهای درد ورنج میهن و رهرو راستین راه انسان زحمت U1_faizi1


بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://parcham.forumfa.net
مُشاطرة هذه المقالة على: redditgoogle

سپاس بی پایان به مبارز نستوه ، مرد رزم وپیکار روزهای درد ورنج میهن و رهرو راستین راه انسان زحمت :: تعاليق

لا يوجد حالياً أي تعليق
 

سپاس بی پایان به مبارز نستوه ، مرد رزم وپیکار روزهای درد ورنج میهن و رهرو راستین راه انسان زحمت

بازگشت به بالاي صفحه 

صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
تارنما و نشریهء پرچم  :: فهرست :: مضامين و پیامها-
پرش به: